Dokumenty v Kľúč - Online Faktúra + Sklad


Založený na Cloud-báze, nezávislý na platforme.
Zaručene bezpečná fakturácia kedykoľvek a kdekoľvek!
Keď chcete mať skvelý zážitok – vyberte si online program Kľúč-Faktúra a Sklad!

Faktúra

Program umožňuje vyhotoviť neobmedzený počet faktúr. V základných šablónach sa nachádzajú 3 druhy faktúr podľa devizových mien (EUR, CZK, USD). Počet a druh sa môže neobmedzene doplniť. Šablóny faktúr sa môžu rozlišovať podľa formátu číslovania, devizovej meny a názvu. Vystavením faktúry sa automaticky uskutoční aj pohyb na sklade.

Proforma a zálohová faktúra

Program umožňuje vyhotoviť neobmedzený počet proforma faktúr a zálohových faktúr. V základných šablónach sa nachádza proforma faktúra. Počet a druh sa môže neobmedzene doplniť. Šablóny zálohových a proforma faktúr sa môžu rozlišovať podľa formátu číslovania, devizovej meny a názvu. Vystavenie proforma faktúr neovplyvňuje skladové zásoby. Z týchto dokumentov v menu Cenové ponuky je možné okamžite vystaviť faktúry.

Cenové ponuky a odberateľské objednávky

Program ponúka vystavenie neobmedzeného množstva cenových ponúk a odberateľských objednávok. Šablóny v závislosti od nastavenia je možné rozdeliť podľa názvu, formátu číslovania a devizovej meny. Vyhotovenie cenovej ponuky a odberateľskej objenávky nemá žiadny vplyv na skladové zásoby. Z týchto dokumentov v menu Cenové ponuky je možné okamžite vystaviť faktúry.

Výdaj zo skladu

V programe je možné vystavenie bezpočetného množstva skladových výdajov. Druhy dokladov je možné rozlišovať podľa formátu číslovania, devizovej meny a názvu. Prehľad aktuálneho stavu zásob nájdeme v menu Zásoby.

Príjem na sklad

V programe je možné vystavenie bezpočetného množstva skladových príjmov. Druhy dokladov je možné rozlišovať podľa formátu číslovania, devizovej meny a názvu. Prehľad aktuálneho stavu zásob nájdeme v menu Zásoby.

Fakturácia sa uskutoční v rámci EU. Uvedené ceny sú bez DPH.